Menu Close

Veikla 2023

Bendruomeniniai vaikų globos namai

SUSTABDYTOS AKIMIRKOS 🙂

Soc. darbuotoja Ilona Sargiūnienė

Linkime Martinai sėkmės ir entuziazmo mokantis Gitaros skambesių Anykščių meno mokykloje 🎶🎸🎵!

Soc. darbuotoja Ilona Sargiūnienė

Sveikiname visus su Rugsėjo 1-ąja!

Sėkmės Martinai, Kęstučiui, Dovydui mokantis naujose mokyklose.

Soc. darbuotoja Ilona Sargiūnienė

EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS „PASIGAMINK KIBINĄ SAU”

Jaunuoliai išgirdo kibinų kilmę. Mokėsi gaminti ir sukti juos pagal ypatingą paveldo receptūrą… ir pasigardžiuodami kibinus valgė!

Soc. darbuotoja Ilona Sargiūnienė

Lankėmės Rokiškio krašto muziejuje. Tuo metu buvo eksponuojama medžio drožėjo L. Šepkos darbų paroda. Grožėjomės Rokiškio Šv. Mato, bei Obelių Šv. Onos bažnyčiomis. Didelį įspūdį paliko Obelių Laisvės kovų istorijos muziejus, kur Martina ir Arūnas išdrįso apsirengti partizaniškais drabužiais, visi kartu slėpėmės bunkeryje , vaišinomės lašiniais su svogūnais. Visi turėjo drąsos įlipti į Sartų ežero apžvalgos bokštą. Dar aplankėme ir Salų dvarą.

Dalia ir Jolanta


Birželio 28 d. BVGN globotiniai lankėsi Panevėžio rajone, Įstros lėktuvų muziejaus patalpose, įsikūrusioje porceliano galerijoje. Vaikai susipažino su įspūdingiausiais Vakarų Europos, Kinijos, Japonijos ir kitų manufaktūrų porceliano gaminiais nuo XVIII a. iki šių dienų, Be porceliano ekspozicijoje demonstruojami XIX a. Napoleono III laikų stiliaus baldai, piešiniais tapytos vitrinos, rankų darbo ąžuoliniai kabinetiniai baldai ir gausi XIX-XX a. klasikinės dailės kūrinių paroda.
Aviacijos muziejuje – lėktuvų propeliariai, matavimo prietaisai, ekipuotė, aviacinė elektronika, juodosios dėžės ir begalinė kitų įdomių eksponatų. Lėktuvų ekspozicija po atviru dangumi – joje tarybinius laikus menantys V. Lapėno atgabenti kariniai ir mokomieji naikintuvai, sraigtasparniai bei restauruotas radaras-lokatorius, galintis sukti didžiulę parabolinę anteną.
Vaikams didžiulį įspūdį paliko abu muziejai tiek aviacijos, tiek porceliano.

Soc. darbuotoja A. Giliauskienė

Birželio 16 d. Vilma ir Martina iš Panevėžio vyskupo Lino Vodopjanovo rankų priėmė Sutvirtinimo Sakramentą. Šventė tęsėsi prie gausaus vaišių stalo, kartu su giminaičiais

Inga, Rasa ir Jolanta

Birželio 6 d. bendruomeniniuose vaikų globos namuose lankėsi Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Anykščių rajone vyr. specialistė Ina Jasiukonienė. Ji pasakojo, kad vaikai gali pačiais įvairiausiais būdais vieni iš kitų tyčiotis, kabinėtis, skaudinti vienas kitą. Specialistė išskyrė labiausia plintančias šiuo metu patyčias – tiesioginės ir netiesioginės patyčias bei elektroninėje erdvėje plintančias patyčios.
Specialistė globotinius supažindino su patyčių formomis, vaikų vaidmenimis patyčių situacijoje bei patyčiomis elektroninėje erdvėje.

Soc. darbuotoja A. Giliauskienė


RYŠKŪS ŽIEDAI, NEĮPRASTI VAIZDAI AKĮ TRAUKIA

Mūsų jaunuoliai, keliaudami į parduotuvę pirkti maisto, nepatingėjo užfiksuoti besibaigiančio pavasario akimirkas. Beveik kiekvienas turim meninę fotografo gyslelę😉… Kai kurie iš jų sukūrė ir šmaikščius pavadinimus:
„Vaivorykštė ant žemės”, „Medituojanti antis”, „Žaliuojanti upė”…

Ilona ir Rasa

Dalyvavome AKC Motinos dienai skirtame koncerte „Karoliukai mamai“

Dalia ir Jolanta

Dalyvavome Anykščių vasaros turizmo sezono atidaryme. Tilto g. komplekse klausėmės gatvės muzikos atlikėjų koncerto.

Rasa ir Jolanta


Balandžio 26 d. BVGN rūpintinis Dovydas dalyvavo atvirų durų dienoje, kurią pristatė Kupiškio technologijos ir verslo mokykla. Atvirų durų dalyviai buvo pakviesti stebėti mokyklos mokinių veiklas, praktiškai išbandyti įvairias profesijas: virėjo, barmeno, padavėjo, apdailininko, transporto priemonių remontininko, suvirintojo darbo procesus. Atvirų durų dalyviai apsilankė bendrabutyje, apžiūrėjo mokyklos dirbtuves, garažus.
Dalyviai, naudodamiesi internetine „KAHOOT“ programėle, dalyvavo protmūšyje. Dovydas laimėjo I vietą,
Atvirų durų dienos suteikia jauniems žmonėms daug informacijos apie profesinį mokymą, padeda teisingai ir atsakingai pasirinkti mokymo programą, kuri leistų vėliau save realizuoti, įsitvirtinti darbo rinkoje.

Soc. darbuotoja A.Giliauskienė

Baigiantis pavasario atostogoms Ažuožerių bendruomeninių namų vaikai lankėsi Palangoje

Pušų ošimas Birutės parke veikia kaip meditacija. Tas netrukdomas buvimas tarsi perkrauna. Ne veltui Palanga yra gydomasis kurortas. Pavasarį jis gydo dvasią.

Ažuožerių šeimyna


Pas mus vyksta pasiruošimas Velykoms, kai norisi švęsti ir viską marginti, mes puošiame tortą su margučiu

Ažuožerių šeimyna

Pasitikime naują gyvybės ratą, kuris būtų kupinas šviesių minčių ir prasmingų darbų!
Su artėjančiomis Šv. Velykomis!

Ažuožerių bendruomeninių namų kolektyvas


Soc. darbuotoja Ilona Sargiūnienė

Vyrukų pyragas savaitgaliui

Dėkojame mūsų vyrukams, kurie savo laisvalaikį skyrė, norėdami palepinti šeimyną, iškepdami gardų pyragą🙂.

Švyturio šeimyna

Kol saulelė pradeda pavasarinius darbus, mes irgi darbavomės.
Lipdymas yra labai svarbus smulkiosios motorikos lavinimui, kuris glaudžiai susijęs su kalbos raida. Tai reiškia, kad kuo ankščiau ir nuosekliau bei reguliariau dirbate su vaiko smulkiąją motorika, tuo geresnių rezultatų pasieksite ir kalbos lavinime. Taip pat lavėja ir konstravimo įgūdžiai, erdvinis mąstymas. Lipdydami ir sugadindami, vėl nulipdydami ir vėl išardydami vaikai jaučia dideli pasitenkinimą. Labai džiaugiamės rezul
tatu.

Ažuožerių šeimyna


Gimtadienio staigmena Vilmai nuo sesės🥰

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną nusprendėmė praleisti susitelkus ir turiningai – vis nesulaukiant pavasario, mes pasipuošėme pavasario žiedais.   Taip paminėjome Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Ažuožerių šeimyna

Labai greitas, skanus ir gražus mūsų saldus projektėlis – „konkorėžiukai”. Kažkas naujo ir paparasto, bet tuo pačiu paprastai nepaprasto skonio. Smagu gaminti, dar smagiau valgyti savo rankomis gamintus ir puoštus skanėstus.

Individualios priežiūros darbuotoja Žana Grigienė


Ištikimiausi pavasario draugai – paukščiai. Pavasarį gamta bunda iš žiemos miego, medžiai prisipildo gyvybę teikiančių sulčių – gyvybė yra visur! Ir paukščiai pirmieji mums tai primena. Paukščių čiulbėjimas su užkariaujančia jėga pasitinka gamtos atgimimą. Ir mes negalėjome ne pasipuošti popieriniais paukščiais.

Ažuožerių šeimyna

Duonos kepimas

Duona šiandien – tai viena populiariausių maisto gaminių šeimininkų virtuvėse, mes taip pat užsimanėme išsikepti tikros ruginės duonos, natūralaus raugo duonos kepimo paslaptis, užbūrusi žmones tiek visame pasaulyje tiek ir mus.

Ažuožerių šeimyna

Dalyvavome šventiniame Vasario 16–sios renginyje, kuris prasidėjo Šv. Mišiomis Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje, A. Baranausko aikštėje vyko vėliavos pakėlimo ceremonija, o AKC koncertas.

Renata ir Jolanta


Vasario 16 diena simbolizuoja mūsų dvasios stiprybę ir viltį. išlikime stiprūs, vieningi ir tikintys savo jėgomis. Tegul Nepriklausomybės diena suburia mus naujiems darbams!

Ažuožerių šeimyna

Puošiamės meilės dienai.

Socialinio darbuotojo padėjėja Žana Grigienė

S U MEILĖS DIENA SVEIKINAME VISUS… BŪKIME MYLINTYS IR MYLIMI!

Švyturio šeimyna


Sausio 3 d. BVGN globotiniai ir rūpintiniai dalyvavo susitikime su Rūta Avižaite, Utenos aps. VPK Anykščių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiąja tyrėja. Pareigūnė globotinius supažindino su policijos darbu, parodė postą, kuriame yra įrengtos stebėjimo kameros, kuriose stebimos kai kurios vietovės Anykščių mieste. Vaikai apžiūrėjo patalpas, kuriose yra patalpinami sulaikytieji asmenys, apžiūrėjome policijos transporto priemones. Pareigūnė papasakojo apie savo darbą. Šis susitikimas su policijos pareigūne ugdytiniams labai patiko.

Soc. darbuotoja A. Giliauskienė

Didžiulė padėka Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovams už vaikų svajonių išpildymą. Jūsų mielos dovanos padarė mūsų Kalėdas linksmesnes ir laimingesnes! Visi vaikais jums dėkoja, kad buvote tokie rūpestingi, kad kiekvienam radote laiko ir išpildėte kiekvieno vaiko svajonę.

Ažuožerių šeimyna


Skip to content