Menu Close

Archyvas


 

Iki gražiausių metų švenčių liko kiek mažiau nei mėnuo. kad pasiruošimą šventėms galima paversti visai šeimai įsimintinomis veiklomis, kurios ne tik suartins, tačiau ir taps laukiamiausia metų tradicija. Advento vainikas turi atspindėti ramybę ir susikaupimą, tad jo pynimui rekomenduojama naudoti natūralias gamtinės medžiagas, žemiškas spalvas, vengti blizgučių ir kitų ryškių elementų. Tad mes naudojome natūralius savo rankų darbo papuošimus.

Soc. darbuotoja Renata Kisielienė

 

Pyrago kepimas gali tapti šauniu savaitgalio užimtumu. Turbūt daugelis pritars, kad ruduo yra vienas gražiausių metų laikų. Jis turtingas gausybe įvairiausių dovanų bei širdžiai mielų spalvų. Nors ruduo jau baigiasi, dosniai barstydamas ir dalindamas visas gėrybes, noras džiaugtis gamtos dovanomis neblėsta. O pasitelkus fantaziją, kūrybiškumą bei išradingumą, galima sukurti išties nuostabių patiekalų. Mes labai džiaugiamės ,kai vaikai imasi iniciatyvos ir patys gamina visai šeimai. Dėkojam Viktorui už skanų obuolių pyragą ir nuostabius pietus.

soc. darbuotoja Renata Kisielienė

Šeštadienio popietė prasideda taip: mokomės įverti siūlą, užrišti mazgą, aptariame saugų elgesį su mūsų veikloje naudojamomis priemonėmis ir tada sugalvojome, ką norime siūti. Išmokstame pasidaryti brėžinius, iškarpas, patys kerpame, patys siuvame. Savaitgaliais yra daugiau laiko pabandyti naujas veiklas, užsiėmimo metu dėmesys skiriamas kiekvienam individualiai: padeda, paaiškina ir padrąsina.

Socialinė darbuotoja Renata Kisielienė

Atostogos yra poilsio metas, susiplanavome kartu su jaunimu pasilepinti ir pasigaminti picą, juk namuose ruoštas maistas yra toks skanus? Pasiraitojom rankoves ir štai jau mūsų pietūs.

Soc. darbuotoja Renata Kisielienė


Lietui lyjant…
Gerai, kai saulė šviečia – galima eiti į lauką ir nesukti galvos, ką
veikti. Tačiau ką veikti, kai už lango dargana, o į palangę
barbenantis lietus perspėja, kad teks pramogauti tarp keturių sienų.
Štai kaip smagu dėlioti korteles pagal seką. Žaidžiant šį žaidimą
reikia ir strategijos, ir sėkmės. Dėdami kortas eilėmis žaidėjai
stengiasi nebūti šeštuoju, nes šeštasis pasiima visas kortas!

Soc. darbuotoja Renata Kisielienė

Šeimynos globotiniai, atsiliepdami ,,Vaikų linijai“ dalyvavo sąmoningumo mėnesyje Be Patyčių. Vaikai žiūrėjo dokumentinius filmus ,,JIE. Paaugliai be grimo“ Po to vyko aptarimas, diskusijos. Žaidėme interaktyvius žaidimus, vykome į gamtą, kas pagerino vaikų tarpusavio santykius, sustiprino ryšį su globotiniais. Globotiniai patyrė daug teigiamų emocijų, buvo ugdoma meilė gimtajam kraštui, puoselėjama meilė gamtai.

Socialinė darbuotoja Danutė Šukienė

https://youtu.be/BkPU9tYtX_Q

Sveikiname visus su Vasario 16-tąja ir Užgavėnėmis. Siunčiame foto iš asmeninių albumų.

soc. darbuotojo padėjėja Jurgita Elmentienė


Didingoje Užpalių bažnyčioje, su meile kunigas J. Bučelis išmokė mūsų mergaitės Karoliną ir Gintarę giesmę. Gera buvo pajusti Dievo meilę giesmę, ir šiltą bendravimą jo namuose.

Mūsų vasaros išvyka į Rubikius, Burbiškio dvarą, apžvalgos bokštą. Smagi diena.

soc. darbuotojo padėjėja Jurgita Elmentienė

Birželio 1 – Vaikų gynimo dieną, vaikų  globos skyriaus globotiniai su darbuotojais nusprendė praleisti gamtoje. Nuvykome į Šimonių girią, įsikūrėme prie Šventosios upės esančioje poilsiavietėje. Susikrovėm ir užsikūrėm laužą, ant kurio kepėme dešreles, bulves, katiliuke virėme arbatą.
Kai kurie vaikai pabandė piešti ant popieriaus anglies gabaliukais – pavyko puikiai.
Bežaidžiant kamuoliu, grožintis Šventosios kilpomis, vaikščiojant paupiu, ant ,,Beždžionių‘‘ tilto diena netruko prabėgti. Sugrįžome linksmi ir pailsėję.

socialinės darbuotojos Eglė Kerbelienė ir Danutė Šukienė

Vyriausybei sušvelninus karantino sąlygas, laikydamiesi visų atsargumo priemonių, pagaliau ir mes išdrįsome papramogauti gamtoje, aplankyti Rokiškio miestą.
  Vos tik atvykome prapliupo gausus lietus, pakilo didžiulis vėjas, kuris neleido ilgiau pasigrožėti dvaro parku, medžio drožiniais, pasisupti supynėmis.
 Tačiau spėjome susipažinti su gražuolėmis juodosiomis gulbėmis Lita it Latu. Pasigrožėti  didingai atrodančiu dvaru, besiganančiais danieliais, pasivaikščioti centrine Rokiškio aikšte.
   Šiek tiek, dėl prasto oro, sugedusią nuotaiką pataisė pietūs picerijoje.
  Nutarėme į Rokiškį sugrįžti vasarą, kai bus atidarytas naujas batutų parkas ant vandens.

socialinė darbuotoja Eglė Kerbelienė


100 būdų ką veikti kai neturi ką veikti

Smagiai praleistas laikas gamtoje… Aplankėme gražiausias Užpalių krašto vietoves. Nuostabus oras ir gera nuotaika lydėjo mus. Ilgai laikėmės namų karantino, tad išvyka į gamtą tapo dar brangesnė nei paprastai…

kepėme šašlykus…


32 būdai kaip leisti laiką namuose

Ką veikti
paaugliams per
karantiną?


Vasario 16-osios minėjimas Duokiškio kultūros namuose su Rokiškio folklorinio ansamblio „Gastauta” atlikėjais. Prisiminėm Lietuvos istoriją, paminėjom žymius krašto žmones.

Soc. darbuotojo padėjėja Jurgita Elmentienė

2019 m. lapkričio 16 dieną bendrabutyje III-je šeimynoje liko tik du vaikai. Su auklėtoja kartu nuvyko į Uteną ir pabandė „pabėgti” iš kambario, pilno įvairiausių užduočių – galvosūkių. Nuotykis tiek įtraukė visus, kad net niekas neatrado minutės laiko padaryti foto – užtat pavyko rasti raktą ir išeiti, nelaukiant kol darbuotoja atrakins. Pasak jos mes kambaryje užtrukome vidutiniškai… Norėjome pažaisti boulingą, bet visi takeliai buvo užimti visai dienai, tad vyrukai išbandė jėgas prie bilijardo stalo…

Skip to content